Usługowy rozlew wyrobów alkoholowych i napoi bezalkoholowych

Firma VINKON posiada 25 letnie doświadczenie w zakresie produkcji i rozlewu napoi alkoholowych oraz bezalkoholowych. 

Oferujemy usługę rozlewu  wyrobów spokojnych oraz musujących (wysyconych CO2). 
Firma dysponuje  dwiema nowoczesnymi niezależnymi liniami rozlewniczymi: 

  • Linia do rozlewu win spokojnych przystosowana jest do kilku formatów butelek o pojemności od 200 ml do 1,0 L. Posiadamy możliwość zamykania butelek korkiem naturalnym stożkowym oraz nakrętką.  Nowoczesna płuczka do butelek oraz myjka do butelek umożliwiają używanie w procesie rozlewu butelki nowej oraz kaucjonowanej.  Linia wyposażona jest w system nakładania etykiety samoprzylepnej oraz etykiet klejowych.  Mamy możliwość pakowania wyrobów w karton, transporter, pakiet z foli termokurczliwej.
  • Linia do rozlewu wyrobów gazowanych przystosowana jest do rozlewu butelek szklanych o pojemnościach od 200 ml do 1,0 L. Posiada możliwość zamykania butelek  kapslem koronowym TWIST OFF oraz nakrętką. Linia wyposażona jest w system nakładania etykiety samoprzylepnej oraz etykiet klejowych.  Mamy możliwość pakowania wyrobów w karton, transporter, pakiety z foli termokurczliwej w różnych ilościach zależnych od oczekiwań klientów.

Dysponujemy  działem przygotowania produktu, który wyposażony jest nowoczesny system filtracji.  Zgodnie z oczekiwaniami klientów możemy przygotować produkt od podstaw według naszej lub klienta receptury. Posiadamy własne laboratorium badawcze co jest gwarantem wysokiej jakości i powtarzalności produkcji. 

W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt z Działem Handlowym